Sweet Air HC 629 Intellect

Новый товар

Основні параметри:
ширина, см - 60
колір - чорна гнута склокераміка з ефектом хамелеону
продуктивність турбіни - 1200 м3/год всього 53 Дб (маx. шум)
швидкість – 3
освітлення - 2Х20Вт галоген
Функціональність витяжки:
- Таймер денного часу
- таймер на відключення (1-99 хв)
- пульт керування
- датчик диму та тепла (система безпеки - повноцінна)
Виробництво Італія

Подробнее

89 Товары

суммарный рейтинг суммарный рейтинг:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 отзывы

рейтинги просмотра
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  добавить отзыв посмотреть отзыв посмотреть отзыв

9 970,00 грн С НДС

Категория - лучшее предложение

Особливості похилих витяжок модель Sweet Air 629 Intellect:
- знижений рівень шуму;
- Зручне сенсорне управління;
- економія робочого простору кухні;
- ергономічні;
- висока продуктивність ;
- Зручність експлуатації.
Додатково:

- функція «Сухий двигун»
- Таймер денного часу
- таймер на відключення
- пульт керування
- датчик диму та тепла
- Гофр. 150 мм у комплекті
таймер денного часу – витяжка HC629FB від Sweet Air має вбудований таймер денного часу, який показує поточний час дня. Що дуже зручно сучасній людині. таймер відключення – від компанії Sweet Air premium сегмент витяжок має функцію таймер відключення. Закінчивши приготування страви та виходячи з кухні Вам не доведеться знову повертатися на кухню та відключати прилад. Задаючи потрібний час для відключення витяжки – прилад витягне випаровування, що залишилося, і відключить систему самостійно.

пульт керування – витяжки Sweet Air для кухні студія оснащені пультом дистанційного керування. Тепер керувати витяжкою можна з відстані, що не завадить вашому відпочинку.smoke.jpg

Датчик диму – унікальна автоматика для розпізнавання запахів. Тільки Sweet Air premium витяжки оснащені спеціальним датчиком, який вловлює ступінь забруднення повітря (пар, газ, випаровування…) і самостійно вмикає прилад, а коли запах нейтралізовано – відключає витяжку. Включається за бажанням користувача і рекомендується в сучасних кухнях. Супроводжується датчиком тепла, є кнопка на пульті дистанційного керування.


warm.jpg

датчик тепла - ще одна нова запатентована технологія від компанії Sweet Air. Premium сегмент витяжок оснащений датчиком тепла, який при взаємодії з датчиком диму відповідає за зміну температури та включає витяжку, якщо температура над плитою підвищується, коли господаря немає близько. Є системою безпеки на сучасній кухні.

зворотний клапан- спеціальний клапан запобігає попаданню інших потоків повітря в приміщення, коли витяжка не працює (в базовій комплектації) гофр. 150 мм у комплекті – також у комплектацію входить пластикова гофротруба –1.5 м для виведення повітря у вентиляційну шахту.


Підсвічування витяжки - світлодіодний економний галоген освітить всю робочу зону якнайкраще. Завдяки системі безперебійного живлення заміна лампочки вкрай рідко, а зробити це дуже легко. (Див. інструкцію)ebyjsz2yed2%20(f).jpg
Блок безперервного живлення

%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%

Всі прилади італійської компанії Sweet Air оснащені блоками безперебійного живлення. Виведення з роботи неможливе завдяки системі безпеки. При стрибках напруги здійснюється вирівнювання струму.


отзывы отзывы (0)

на основе 0 отзывы - 0 1 2 3 4 0/5

Сопутствующие товары